İnsanların Mutluluk Çubuğunuza Gülmesinin 8 Nedeni

Mutluluk Çubuğu Hakkında Her Şey

Yaşanılan iktidarsızlık problemlerine artık mutluluk çubuğu ile son verilmektedir. Özellikle gerçekleştirilen cerrahi müdahaleler, yüksek teknoloji altında hazırlanmış özel protezler sayesinde %90’ın üzerinde olumlu sonuçlar vermektedir.  Bu da erkeğin artık hayatı boyunca cinsel anlamda hiçbir problem yaşamamasına fırsat verir. Bu konuda en çok merak edilen durumlardan biri de çocuk sahibi olup olmamaktır. Fakat kişi gerçekleştirilecek olan mutluluk çubuğu operasyonel müdahale sayesinde tamamen sağlıklı hale geldiğinden dolayı ve meni boşalması yaşayabildiği için çocuk sahibi olabilmektedir. Artı olarak çiftler karşılıklı şekilde zevk alabilmekte ve sağlıklı bir cinsel birleşme yaşama şansını elde etmektedir. O yüzden günümüzde ereksiyon sorunları yaşayan erkekler öncelik olarak, psikolojik ya da ilaç tedavisine gördükten sonra kesin çare olarak penis protezi tedavisini görmektedir.

Mutluluk çubuğu operasyonu sağlıklı tüm erkekler için uygulanabilir

Hastalık konusunda birtakım kıstaslar içermeyen ve ereksiyon problemi yaşayan tüm erkekler mutluluk çubuğu operasyonunu gerçekleştirebilirler. Özellikle bu konuda alerjisi olmayan, idrar yolu enfeksiyonu yaşamayan ve kardiyolojik problemleri olmayan erkekler bu cerrahi müdahale için hazırdırlar. Tabii burada evli erkekler için eşin rızası da büyük bir önem taşır. Eğer eş bu operasyona razı olmaz ise mutluluk çubuğu müdahalesi gerçekleştirilmez. Bütün bunların dışında tüm farklı yaş gruplarındaki erkekler, yapılan birtakım psikolojik testlerin ardından ve doktor ile hasta arasındaki konuşma ile birlikte; operasyona hazır halde oldukları anlaşılır ise ameliyata girebilmektedirler.

Değişik özelliklerine bağlı olarak mutluluk çubuğu modelleri

Günümüz teknolojisi ile birlikte farklı özelliklere sahip değişik mutluluk çubuğu modelleri bulunmaktadır. Bunlar içerisinde katlanabilir olan çeşit, sürekli olarak dik bir pozisyonda durmakta ve kullanılmadığı zamanlarda katlanma özelliği sağlamaktadır. Ancak bu protez günlük hayatta pantolon giyildiği zaman ya da farklı giyim örnekleri içerisinde rahatsızlık hissettirdiğinden dolayı, diğer ürünler daha fazla tercih edilir. Tabii fiyat olarak farklılık yaratsa dahi hayat boyu kullanılacağından dolayı mutluluk çubuğu adına bu durum çok fazla önemsenmez. İkili ya da üçlü fonksiyonel yapı altında özel aparatları ile destek sağlayan şişirilebilir protez ürünleri günümüzde çok fazla uygulanmaktadır. Kullanılacağı zaman özel aparatıyla şişirilerek penisin istenilen boyuta gelme şansını veren bu ürün, aynı zamanda kullanılmadığı dönemlerde en küçük boyuta getirebilmektedir. Bu da günlük hayatın rahatlıkla yaşanmasına fırsat sunuyor.

Profesyonel ellerde gerçekleştirilen penis protezi uygulaması

Bu konuda büyük bir tecrübe sahibi olan uzman ürolog kontrolü altında ve tüm testlerden geçmiş olarak mutluluk çubuğu operasyonu gerçekleştirilebilmektedir. Ancak bu operasyonel müdahale bazı riskler taşıdığından dolayı mutlaka doktor kontrolü altında karşılıklı olarak hasta ile bir konuşma gerçekleştirilmelidir. İlk seferde bazı zamanlar meydana gelen yırtılma gibi etkenlerden dolayı ikinci sefer bir ameliyat riski de söz konusudur. Bu durum her ne kadar çok fazla yaşanmasa dahi, ortaya çıktığı zaman 2. müdahaleyle yeniden penis protezi kullanılabilir hale gelmekte ve yaşam boyu cinsel birleşme şansı elde edilebilmektedir. Daha fazla bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply