Take Advantage Of Stick Of Happiness – Read These Tips

Mutluluk çubuğu ve Penis Protezi Hakkında Her Şey

İktidarsızlık, sertleşme gibi sağlık sorunlarının tedavisinde mutluluk çubuğu kullanılmaktadır.  ‘Penil Protez’ de denilen bu aygıt halk arasında ‘Mutluluk Çubuğu’ olarak da adlandırılmaktadır. Bu aygıt erkek cinsel organının sertleşme adını verdiğimiz durumu gerçekleştiremediği durumlarda görece olarak daha basit ve hafif sayılabilecek tedavilere cevap vermeyen erkeklerde yapay olan bir veya birden fazla penisin erkek cinsel organının içine yerleştirilme durumudur. Bu protezler sert, esnek ve yarı esnek şekillerde olabilir. Bu protezler de genel olarak slikon alaşımlıdır. Tek parçalı olabilir, iki parçalı şişebilir ya da üç parçalı şişebilir olmaktadır.  Bu protez genellikle penis içinde yer alan iki süngersi hazneye yerleştirilir.

Mutluluk Çubuğu Kimlere Uygulanır?

Öncelikle bu protezler bir nevi son çare niteliğindedir. Başta iktidarsızlık tedavisinin başarısız ya da kısmen başarısız ve kişinin beklentilerini karşılayamadığı durumlarda uygulanır. Bu protez takıldıktan sonra kişi cinsel yaşamında sertleşme problemiyle karşılaşmayacaktır. Ayrıca yaşlılık zamanlarında da mutluluk çubuğu performansları aynı şekilde devam edebilecektir. Genel olarak orta yaş ve üzeri erkekler  mutluluk çubuğu ameliyatını tercih etmektedir. Diyabet, kalp gibi hastalıklar cinsel sağlığı olumsuz etkilediği için de bu yollara başvuran erkek sayısı da hayli fazladır.  Ayrıca fark edilmesi de neredeyse imkânsızdır. Bu pompalı ve bükülebilir cinste olan mutluluk çubuğu cinsel ilişki içerisinde bulunulan partnere söylenmediği takdirde de fark edilmesi oldukça zordur. Vücudu saran slip veya boxer mayolarda bile fark edilmez.

Mutluluk Çubuğu Çocuk Sahibi Olmaya Engel Mi?

Böyle bir durum söz konusu bile değildir.  Yalnızca mutluluk çubuğu erkek cinsel organının cinsel ilişki esnasında gerekli sertliğe ulaşmasına yardımcı olmaktadır.  Bu protezin sperm üretimine herhangi olumsuz bir etkisi bulunmamakta olup cinsel ilişki esnasında spermin kanaldan atılımını kolaylaştırıp kadın cinsel organı ile bulaşmasını hatta  daha hızlı bir şekilde kadın yumurta hücresinin döllenmesine bile yardımcı etkisi bulunmakta ve bu sayede mutluluk çubuğu çocuk sahibi olmaya da son derece yardımcıdır.

Cinsel Partnerlerin Mutluluk Çubuğu’na Tepkisi

İlk etapta bu uygulamaya cinsel partnerler önyargılı ve hoşnutsuz yaklaşsa da daha sonraki süreçte kaliteli bir cinsel hayata yardımcı olması sebebiyle bu hoşnutsuzluk ortadan kalkmaktadır.  Erkekler mutluluk çubuğu yardımıyla kaliteli ve tatminkar cinsel ilişkide bulunacakları için mutlu ve hevesli gözükse de cinsel partnerler hoşnutsuz bakabiliyorlar. Ancak protez takıldıktan sonraki görüşmelerde ki bu görüşmelerde mutluluk çubuğu kullanımının cinsel hayatlarına etkileri sorulduğunda olumlu yanıtlar alınmaktadır.

Ayrıca mutluluk çubuğu kullanımı ile alakalı cinsel partnerlere de gerek teknik bağlamda gerekse psikolojik olarak gerekli bilgiler verilmelidir. Ayrıca mutluluk çubuğu takan erkeklerde bu sertleşmeme ve iktidarsızlığa bağlı psikolojik cinsel isteksizliğin de baya azaldığı görülmektedir.  mutluluk çubuğu takılan erkeklerin cinsel ilişkiden çok daha fazla zevk aldığı gözlemlenmektedir. Haliyle bu durum hem mutluluk çubuğu takılan erkeği hem de cinsel partnerin de cinsel tatmini arttırıcı bir durumdur.

Daha fazla bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply